Помогите пж ОБЧИСЛІТЬ МАСУ ОСАДУ,ЯКИЙ УТВОРИВСЯ В РАЗІ ЗЛИВАННЯ РОЗЧИНУ,ЩО МІСТИТЬ FeCI3 та 200г

розчину NaOH З МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ- 24%даю 35 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Босяк Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нNaOH) = 200 г

w(NaOH) = 24% або 0,24

Найти: m(Fe(OH)3) - ?

Знайдемо масу MgCl2 в розчині:

m(NaOH) = m(р-нNaOH) * w(NaOH) = 200 * 0,24 = 48 г

Crкладемо РХР:

48 г                                  х г

3NaOH   +  FeCl3   →  Fe(OH)3↓ + 3NaCl

n = 3 моль                   n = 1 моль

M = 40 г/моль            M = 107 г/моль

m = 120 г                     m = 107 г

m(Fe(OH)3) = 48 * 107 : 120 = 42,8 г