Напишіть рівняння реакцій при взаємодії сульфатної кислоти з станум 4 гідроксидом(без надлишку, з

надлишком, і за недостачі речовини). Наведіть назви одержаних солей.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

Ответ:

Cr(OH)3 + 3h2so4 = Cr(HSO4) 3(гідросульфат хрому (III) ) + 3H2O; сильний надлишок сірчаної кислоти;

Cr (OH)3 + H2SO4 = CrOHSO4(гідроксосульфат хрому (III) + 2H2O; без надлишку сірчаної кислоти;

2Cr (OH)3 + 3H2SO4 = Cr2(SO4)3 (сульфат хрому(III) ) + 6H2O; слабкий надлишок сірчаної кислоти

Объяснение:

Салам с Казахстана