В розчині масою 320г знайти масу солі, яку розчинили 170г води


Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 320 г

m(р-ля) = 170 г

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) - m(р-ля) = 320-170 = 150 г