Із розчину масою 450 г з масовою часткою кухонної солі 24 відсотки випарували 100 мл води і додали

10 г солі, яка масова частка солі в новоутвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Людмила.

Відповідь:

w=24%

m(H2O)=100мл=100г

m1()=10г

m(солі)=450*24/100=108г

m2(солі)=108+10=118г

m0(розчину)=450-100+10=360г

w2=108*100/360=30%

Пояснення: