У воді масою 25 грам розчинили 15 грам цукру яка масова частка утвореного розчину​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

Відповідь:

m(р-ра)=25+15=40г

w=15*100/40=37,5%

Пояснення: