Обчислити масові частки ,які добули змішуванням 120 г 10% розчину цукру і 250 г 30% розчину


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Светлана.

Відповідь:

m=120+250=370г

m1=120*10/100=12г

m2=250*30/100=75г

m=m1+m2=12+75=87г

w=87*100/370=23,5%

Пояснення: