Обчилти відносну молекулярні маси FE(ON) 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцева Дана.

Ответ:

Mr[Fe(OH)2] = Ar[Fe] + Ar[O] * 2 + Ar[H] * 2 = 55.845 + 15.9994 * 2 + 1.00794 * 2 = 89.85968 = 90

Объяснение: