Якій масі каліц оксиду відповідає 1 тона каліцного добрива що містить 75% калій хлориду


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Відповідь:

1тона=1000кг

M(KCI)=74,5кг/кмоль

K2O=94кг/кмоль

m(KCI)=1000*75/100=750кг

n(KCI)=750/74,5=10,07кмоль

n(K2O)=10,07кмоль

m(K2O)=10,7*94=946,58кг

Пояснення: