обчисліть об'єм водню що виділяється під час взаємодії цинку з розчином етанової кислоти мосою 300

грам​

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

дано

m(CH3COOH) = 300 g

---------------------------

V(H2) - ?

2CH3COOH+Zn-->(CH3COO)2+H2

M(CH3COOH) = 60 g/mol

n(CH3COOH) = m(CH3COOH) / M(CH3COOH) = 300 / 60 = 5 mol

2n(CH3COOH) = n(H2)

n(H2) = 5*1 / 2 = 2.5 mol

V(H2) = n(H2) * Vm = 2.5 * 22.4 = 56 L

ответ 56 л

Объяснение: