4.Розставте коефіцієнти в схемах хімічних реакцій.Вказати реакції розкладу і сполученняAl + Cl2 =

AlCl3Al2O3 + HCl = AlCl3 + H2OKClO3 = KCl + O2Fe2O3 + H2 = Fe + H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Илья.

Ответ:

2Al + 3Cl2 → 2AlCl3

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

2KClO3 = 2KCl + 3O2

Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O

Отвечает Немчинов Никита.

Ответ:

Объяснение:

2Al + 3Cl2 = 2AlCl3  сполучення

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

2KClO3 = 2KCl + 3O2↑  розкладу

Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O