Скільки треба взяти в грамах води ТА солі, щоб приготувати 50г 5% розчину цієї солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Виктория.

Ответ:

2,5 г  

47,5 г

Объяснение:

Масса соли m(соль)=m(p-p)*ω=50*0,05=2,5 г  

Масса воды m(H2O)=mp-pa-m(соль)=50-2,5=47,5 г