3) Як здійснити наступні перетворення: Fe (OH) 3 - Fe2O3 = FeCl3 - Fe (OH) 3Напишіть рівняння

реакцій і вкажіть, до якого типу реакцій (розкладу, заміщення,сполучення, обміну) належить кожна з них, прокоментуйте кожну реакцію назразок: амфотерна основа під час нагрівання розкладається на амфотерний оксид іводу, або луг + двохосновна оксегеновмісна кислота = сіль +вода).​

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Наталя.

Ответ:

2Fe(OH)3 (t=)  Fe2O3 + 3H2O - реакция разложения

Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O - реакция обмена

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl - реакция обмена

Объяснение: