Натрій гідроксид масою 8 г розчинилися в сульфатній кислоті. Яка маса солі утворилась? ​​


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

2NaOH+H2SO4 =Na2SO4 +2H2O

n(naoh)=8/40=0.2моль

n(Na2SO4) =0.1 моль(в два раза меньше чем naoh)

m(Na2SO4) =0.1*142=14.2 г соли образуется