Обчисліть кілкість речовини аміаку nh3 яка міститься у 560 мл цього газу за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Юля.

n(NH3)=V(NH3)/ Vm=560/22.4 = 25 mol
ответ 25 моль