4. Яка маса розчиненої речовини міститься в 400 мл її 40 %-го розчи- ну, якщо густина розчину

становить 1,2 г/мл?ПОМОГИТЕ даю 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Лаас Диана.

відповідь:

маса розчину= 400×1,2=480г

маса речовини= 480×0,4=192г

Отвечает Демедюк Андрей.

Ответ:

масса раствора = 400мл * 1,2 г/мл = 480 г

масса вещества = 480 * 0,4 = 192 г