У воді масою 120 г розчинили кальцій хлорид CaCl, масою 40 г, а потім додали ще 120 г води.

Визнач масову частку розчиненої речовинив утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Виолетта.

Ответ:

Приблизно 14 %

Объяснение:

Розчин був 120+40=160 гр в ньому 40 г СаСl

Коли додали воду, то маса розчину стала 160+120=280 гр. В ньому так само залишилось 40 гр CaCl.

За формулою шукаємо масову частку СаСl.

W CaCl=40:280*100=приблизно 14%.