Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: C2H4 → C2H5OH →

CH2=CH–CH=CH2 → C4H10 → CO2.

Ответы на вопрос

Отвечает Сайдалин Бекарыс.

Ответ:

1) CH2=CH2 + H2O = (H3PO4, t) => CH3-CH2OH

2) 2CH3-CH2OH = (Al2O3, t) => CH2=CH-CH=CH2 + 2H2O + H2

3) CH2=CH-CH=CH2 + 2H2 = (Ni) => CH3-CH2-CH2-CH3

4) 2C4H10 + 13O2 = 8CO2 + 10H2O

Объяснение: