Ортофосфатну кислоту нейтралізували розчином натрій гідроксиду масою 160 г і масовою часткою 10%.

Укажи масу солі (г), яка утворилася в результаті реакції:​

Ответы на вопрос

Отвечает Зленко Никита.

Ответ:

196.8г

Объяснение:

H_{3} PO_{4} + 3NaOH -> Na_{3} PO_{4}+3H_{2} O

m(NaOH)=0.1*160=16г

n(NaOH)/n(Na_{3} PO_{4})=3

n(Na_{3} PO_{4})=3*n(NaOH)=3*m(NaOH)/M(NaOH)=3*16/40=6/5

m(Na_{3} PO_{4})=n(Na_{3} PO_{4})*M(Na_{3} PO_{4})=6/5*164=196.8г