Визначить масову частку солі в розчині, який утворився при змішуванні 20 г солі і 40 г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Боцій Софія.

Ответ:

маса розчину = 20+40=60 г

W = маса речовини/маса розчину * 100% = 40/60 * 100 =66,7%