ПОМОГИТЕ Напишіть рівняння можливих реакцій: натрій сульфат + барій хлорид = алюміній хлорид +

Ag = барій нітрат + калій гідроксид = калій ортофосфат + хлоридна кислота = цинк(ІІ) нітрат + алюміній хлорид = плюмбум (ІІ) нітрат + Mn = ферум (ІІІ) хлорид + натрій гідроксид = літій нітрат + кальцій карбонат =

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Наталья.

Ответ:

Объяснение:

Na2SO4 + BaCl2 = BaSO4↓ + 2NaCl

AlCl3 + Ag = реакция не идёт

Ba(NO3)2 + KOH = реакция не идёт

K3PO4 + HCl = реакция не идёт

Zn(NO3)2 + AlCl3 = реакция не идёт

Pb(NO3)2 + Mn = Mn(NO3)2 + Pb↓

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl

LiNO3 + CaCO3 = реакция не идёт