Помогите Цукор масою 80г розчинили у воді масою 240г.Обчисліть масову частку цукру в утвореному

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:

240+80=320

320÷100=3.2

3.2—1%

80÷3.2=25%

Объяснение: