1. До 250 г цукру з масовою часткою розчиненої речовини 20% досипали 50 г цукру. Знайти масову

частку розчиненої речовини в утвореному розчині. 2. Змішали 200 г розчину кухонної солі з масовою часткою розчиненої речовини 25% і 400 г розчину кухонної солі з масовою часткою розчиненої речовини 10%. Знайти масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині. СРОЧНО ПЖ ПОМОГИТЕ ДАЮ 30Б

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Никита.

Ответ:

14,28 %.

Объяснение:

Дано:

m (p-pa) = 200 г;

w (caxapa) = 10 %;

+ 10 г сахара.

Найти:

ш (сахара в новом р-ре) - ?

Решение:

1. Узнаем массу сахара из изначально данного раствора.

m (caxapa) = 200 г. 10 % ÷ 100 % = 20 (г).

2. Теперь добавили ещё 10 г caxapa. m (caxapa) = 20 г + 10 г = 30 (г) - такая масса сахара стала.

m (p-pa) = 200 г + 10 г = 210 (г) - такая масса раствора стала.

3. Узнаем массовую долю сахара в полученном растворе.

w (caxapa) = 30 г + 210 г. 100 % = 14,28 (%).

Ответ: 14,28 %.