обчисліть і вкажіть масовуу частку розчиненої речовини в розчині добутому розчиненням солі масою

10г у воді масою 70г​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Анна.

Ответ:масса раствора = 30+120=150 г

массовая доля = 30/150*100%=20%

ответ 20%

Объяснение: