Змішали розчин масою 120 г з масовою часткою цукру 10 процентів та розчин масою 80 г з масовою

часткою цукру 20 процентов розрахуйте масову частку розчиненої речовини в новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Скворцов Дима.

Відповідь:

14%

Пояснення:

m1=120*10/100=12

m2=80*20/100=16

16+12=28

120+80=200

W=28/200*100%=14%