Дописати рівняння реакцій, назвати речовини: a) NH4Cl →;b) Na3PO4 + AgNO3 →;c) Ca(OH)2 + CO2 →;d)

NaOH + H3PO4 →;e) Ca(HCO3)2 + Ca(OH)2 →;f) KNO3 →.​

Ответы на вопрос

Отвечает Правосуд Богдан.

NH4CL (хлорид амонію)= (t°написати над знаком дорівнює) NH3 (аміак)+HCl (соляна кислота)

Na3PO4 (ортофосфат натрію) + 3AgNO3 (нітрат срібла) = Ag3PO4 (ортофосфат срібла) + 3NaNO3 (нітрат натрію)

Ca(OH)2 (гідроксид кальцію) + CO2 (вуглекислий газ) = CaCO3 (карбонат кальцію) + H2O (вода)

3NaOH (гідроксид натрію) + H3PO4 (ортофосфатна кислота) = Na3PO4 (ортофосфат натрію) + 3H2O (вода)

Ca(HCO3)2 (гідрокарбонат натрію) + Ca(OH)2 (гідроксид кальцію) = 2CaCO3 (карбонат кальцію) + 2H2O (вода)

2KNO3 (нітрат калію) = (t° написати над знаком дорівнює) 2KNO2 (нітрат калію) + O2 (кисень)