До 350 г розчину з масовою часткою солі 20% додали 60 г кристалічної солі. Обчисліть та укажіть

масову частку солі в утвореному розчині:

Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Ответ:

Объяснение:

МЧ-масова частка=20%

0,2=х/350

х=70г(маса солі 1)

маса солі 2=70+60=130г

МЧ=130/410*100%=31,7%=32%