Етин об'ємом 140л згорів повністю в атмосфері кисню.Обчисліть об'єм кисню (н.у.) використаного в

реакції. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.
V=n*Vm
n=V/Vm
2C2H2+5O2=4CO2+2H2O
n=140/22.4=12.8 моль
Пропорция
12.8/2=х/5
х=32 моль
V=32*22.4=716.8 л