Серед даного переліку речовин виберіть ті що реагують між собою де це можливо: P2O5 , H2O , Li2O ,

H2SO4 , Cr(OH)3 , Mg , MgO (Химия) Помогите пожалуйста за ранее спасибо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кристальская Настя.

Ответ:

Объяснение:

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

P2O5 + 3Li2O = 2Li3PO4

P2O5 + 3MgO = Mg3(PO4)2

H2O + Li2O = 2LiOH

Mg + H2O = MgO + H2

MgO + H2O = Mg(OH)2

Li2O + H2SO4 = Li2SO4 + H2O

3H2SO4 + 2Cr(OH)3 = Cr2(SO4)3 + 6H2O

H2SO4 + Mg = MgSO4 + H2

H2SO4 + MgO = MgSO4 + H2O