5.Складіть рівняння реакціїміж барій хлоридом та натрійсульфатом.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменюк Егор.

Ответ:

сульфат барію нерозчинний і не буде реагувати з хлоридом натрію. Хлорид барію з сульфатом натрію реагує молекулярне BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4 + 2NaCl повне іонне Ba(2+) + 2Cl- + 2na+ + SO4(2-) = BaSO4 + 2na+ + 2Cl - скорочене іонне Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4.