Встановіть відповідність між рівнянням реакції та сумою усіх коефіцієнтів у

ньому.(5,4,6,3,2)А)))CaO2 + H2SO4=СaSO4+H2O2CaSO4 +H202Б))))NH3 + Ca =Ca(NH2)2 + H2В)))) S+ AI - Al2S3Г)))) ZnCO3= Zno+CO2​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Надежда.

Ответ:

Объяснение:

А) CaO2 + H2SO4=СaSO4+H2O2  (сума коефіцієнтів =4)

Б) 2NH3 + Ca = Ca(NH2)2 + H2↑ (сума коефіцієнтів =5)

В) 3S+ 2AI = Al2S3 (сума коефіцієнтів =6)

Г) ZnCO3= ZnО+CO2 (сума коефіцієнтів =3)

Відповідь: А) 4; Б) 5; В) 6; Г) 3