Вкажіть кількість речовини водню, що містять 12,04*10²³ молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(H2)=12,04×10²³молекул

Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(H2)-?

Обчислюємо кількість речовини водню:

n(H2)=N(H2)/Na= 12,04×10²³/6,02×10²³=2 (моль)

Відповідь: n(H2)=2 моль