Укажіть об'єм (л), який за н.у. займає азот N2 масою 7г ​


Ответы на вопрос

Отвечает Цибаняк Ярослав.

m(N2) = 7 г

n(N2) = m(N2) / M(N2) = 7 г / 28 г/моль = 0,25 моль

V(N2) = n(N2) * Vm = 0,25 моль * 22,4 л/моль = 5,6 л