Хімія 8 клас Обчисліть масу чадного газу CO об‘ємом 560 л. Буду очень благодарен


Ответы на вопрос

Отвечает Стахейчук Юлия.

Объяснение:

n(CO)=V(CO)/Vm=560л/22,4 л/моль=25 моль

m(CO)=n*M=25 моль* 28 г/моль=700 г

Отвечает Аракелян Армен.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO)=560 л

m(CO)-?

Розв*язок:

Визначаємо кількість речовини СО:

n=V/Vm, де Vm=22,4л/моль (н.у.)

n(CO)=560л / 22,4л/моль =25 моль

Обчислюємо масу чадного газу:

m=n×M,  де M(CO)=12+16=28г/моль

m(CO)=25моль ×28г/моль =700 г

Відповідь: m(CO)=700 г