Установіть відповідність між оксидом і продуктом його реакціїї з водою: 1) SiO2 A) Кислота2)SO3.

Б) нерозчинна основа3)Na2O. В) луг Г) Реакції не відбуваєтбся​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетова Виктория.

1-г

2-а

3-в

sio2+h2o=#

so3+h2o=h2so4

na2o+h2o=2naoh