4.Відносна молекулярна масамолекули K2S03 дорівнює:а) 87; б) 126;в) 158.​


Ответы на вопрос

Отвечает Серафин Валентин.

Ответ:

Объяснение:

В)

К =40 *2 = 80

S+O = 31+16*3= 31+48 = 79

79+80= 158 ОТВЕТ В