Визнач хімічну кількість Сульфуру, що міститься у 5 моль сірчистого газу, формула якого

SO3.СРОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 2моль

Объяснение:

1. w(S) = Ar(S) ÷ Mr(SO3) × 100% = 32÷80×100%= 40%

2. n(S) = n(SO3)×w(S) = 5моль×0,4= 2 моль