В стакані міститься 11 моль води. Визначте число молекул в стакані.


Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Ответ:

Объяснение:

Дано: n(H2O)=11 моль

N(H2O)-?

Розв=язок:

N=n×Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹

N(H2O)=11  ×6,02×10²³ =66,11×10²³ молекул

Відповідь: 66,11×10²³ молекул