Яку дію потрібно виконати для розв'язання даної задачі? Яка кількість речовини містить 10,5•10^23

атомів заліза​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Антон.

N=10.5*10^23

M(Fe)=56 г/моль

ν-?

ν=N/Na

ν=10.5*10^23/6*10^23

ν=1.75 моль