1)Обчисліть кількість речовини (моль) кисню об'ємом 112 л (н. у.). 2)задача Обчисліть масу (г)

метану об'ємом 448 л (н. у.).ПЖПомогите ПОМОГИТе плииииизззззотдала все 35 балов пожалуйста 3)задачаСуміш складається з кисню масою 80 г і азоту масою 70 г. Обчисліть об'єм (л) (н. у.) газової суміші.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Вероника.

Ответ:

1) кількість реч. = 112/22.4= 5 моль

2) V (метану) /Vm= m(метану) / М(метану)

448/22.4=m(CH4) /16

m(CH4)= 20/16=1.25 г

3)

n(газ. сум) = Ar(N)+Ar(O)/m(N) +m(O) =80+70/16+14= 5 моль

V(газ. сум)= 5*22.4=112 л