Який об'єм за н у займає кисню 18.06*10²³ атомів оксигену


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

n = N / NA = 18,06 × 10²³ / 6,02 × 10²³ = 3 моль

V = n × Vm = 3 × 22,4 = 67,2 л