Помогите пожалуйста с 1 заданием. 3.) Загальне число структурних одиниць амоніаку (NH3) становить

18,03*10²³. Розрахуйте об'єм та масу амоніаку.​​​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Айнур.

Ответ:

NH3= 17

18.03×10²³= 3Моль

22,4=6,02×10²³=1моль

3моль=67,2

67,2=3моль=51масса