Кількість атомів в 10 моль Алюмінію


Ответы на вопрос

Отвечает Gerasimov Bogdan.

Ответ:

Объяснение:

Дано: n(Al)=10моль

N-?

Решение:

n=N/NA

N=n*NA

N=10*6,02*10(23-степень)=60,2*10(23-степень)атомов