Напишіть молекулярні та іонно-молекулярні рівняння взаємодії речовин: KOH і Al(OH)3; Na2S i HCl;

H2SO4 i CaCl2.

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатченко Миша.

Відповідь:

Пояснення:

3KOH + Al(OH)3 = K₃AlO₃ +3H2O

3K⁺ + 3OH⁻ + 3H⁺+  AlO₃ ⁻³ = 3 K⁺ + AlO₃⁻³ + 3H₂O

3OH⁻ + 3H⁺ = 3H₂O

Na₂S +2 HCl = 2NaCl + H₂S

2Na⁺ + S⁻² + 2H⁺ + 2Cl⁻ = 2Na⁺ + 2Cl⁻ + H₂S

S⁻² + 2H⁺ =  H₂S

H₂SO₄ + CaCl₂. ⇄ CaSO₄ + 2HCl реакция оборотная, до конца не идет

Отвечает Гришин Вова.

Ответ:

Объяснение:

KOH + Al(OH)3 = K[Al(OH)4]

K(+) + OH(-) + Al(OH)3 = K(+) + [Al(OH)4](-)

OH(-) + Al(OH)3 = [Al(OH)4](-)

Na2S + 2HCl = 2NaCl + H2S↑

2Na(+) + S(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + H2S↑

2H(+) + S(2-) = H2S↑

H2SO4 + CaCl2 = CaSO4↓ + 2HCl

2H(+) + SO4(2-) + Ca(2+) + 2Cl(-) = CaSO4↓ + 2H(+) + 2Cl(-)

Ca(2+) + SO4(2-) = CaSO4↓