Розрахуйте кількість речовин натрій хлориду (NaCl) масою 117г​


Ответы на вопрос

Отвечает Пак Ника.

Ответ:

2 моль

Объяснение:

Дано:

m(NaCl)=117 г

ν(NaCl)-?

Розв*язок:

M(NaCl)=23+35,5=58,5 г/моль

m=ν × M⇒ν=m/M

ν(NaCl)=117 / 58,5=2 (моль)

Відповідь: ν(NaCl)=2 моль