Суміш містить метан (СН4) кількістю речовини 0,3 моль і чадний газ (СО) кількістю речовини 0,2

моль. Обчисліть загальне число молекул в суміші.

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

3,01•10^23

Объяснение:

Дано:

n(CH4)=0,3 моль

n(CO)=0,2

Знайти:

N(CH4+CO)-?

Розв'язання

N=n•NA

NA-сиала Авогадро=6,02•10^23

N(CO4)=0,3•6,02•10^23=1,806•10^23

N(CO)=0,2•6,02•10^23=1,204•10^23

N(CO4+CO)=1,806•10^23+1,204•10^23=3,01•10^23