Розрахуйте кількість речовини натрій хлориду (NaCl) масою 117 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеенко Саша.

Відповідь:

Пояснення:        

Дано:                                       Розв'язок:

m(NaCl) -117 г            n (NaCl) = m(NaCl) / Mr(NaCl) =

-----------------                = 117 г / 58,5 г/ моль = 2 моль

Знайти n(NaCl)          Відповідь: 2 моль