8г кисню відповідає кількість речовини: 1 моль 0,1 моль 0,25 моль 0,2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Мехавых Валерия.

Ответ:

0,25 моль

Объяснение:

n=m/M,

де m — маса речовини,

M — молярна маса.

m=8 г

M=2Ar(O)=2*16=32 г/моль

n=8/32=0,25 моль.