Який об'єм кисню необхідний для спалювання 240 г магнію​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутерина Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

2Mg+O2=2MgO

Mr(Mg)=34 г/моль

n(Mg)=240/34=7 моль

Составляем пропорцию

7/2=x/1

x=3.5 моль

V(O2)=3.5*22.4=78.4 л