Обчислити у скільки разів збільшиться швидкість реакції, якщо збільшити температуру з 20 °С до

60°С, якщо Y = 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Андрей.

Ответь: 16

Объяснение:

60-20=40

40÷10=4

2^4=16