Знайти масу та об'єм CO2, що утворюється при спалюванні 3,6 г вугілля​


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Ответ:

Объяснение:

3,6 г                               Х л

  C      +       O2     =      CO2

n=1 моль                    n=1 моль

М=12 г/моль              Vm=22,4 л/моль

m=12 г                        V = 22,4 л

3,6 г  C  -   Х л  СО2

12 г   С  -   22,4 л  СО2

V(CO2) = 3,6 * 22,4 / 12 = 6,72 л

n(CO2) = V(CO2) / Vm = 6,72 л / 22,4 л/моль =0,3 моль

m(CO2) = n * M = 0,3 моль * 44 г/моль =13,2 г